Ana sayfa

Qingdao Running Machine CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

Qingdao Running Machine Co., Ltd(eski Qingdao Yadong Group Co., Ltd) 1976 yılında kurulmuş, Qingdao'da 120.000 metrekareyi kaplayan ve 600'den fazla çalışanı olan, kauçuk makineleri tasarlamaya ve üretmeye adanmış profesyonel bir kuruluştur. .

40 yılı aşkın bir süredir gelişmekte olan Çin'in önde gelen kauçuk makine üreticisi ve ihracatçısı haline geldik.Bol teknik gücü, mükemmel işleme ekipmanı, hassas test cihazı ve güvenilir satış sonrası servis ile EPR sistemi için teşekkürler.50'den fazla mühendis ve yüzlerce kalifiye işçinin desteğiyle, mevcut ürünleri sürekli olarak iyileştiriyor ve yeni ürünleri özel olarak uyarlıyoruz.Müşterilerin ihtiyacına göre, günümüzde sadece yurt içinde değil, aynı zamanda Birim devlet, Avrupa, Rusya, Japonya, Kore, Güney Doğu Asya ve Doğu gibi uluslararası alanda da saygın bir statü elde ettik.

Şirket, gelişmeyi genişletmek için pazarın yönü ile "Önce kalite, müşteriler en yüksek" kovuşturma teorisinde ısrar ediyor.Firmamız müşterilerimize mükemmel ürün ve hizmet sunmaktadır.Bizimle delik almaya hoş geldiniz.Muhteşem yarınları birlikte yaratalım.

Lastik şirketi, kauçuk profil şirketleri, kablo şirketleri ve kauçuk geri dönüşüm şirketleri vb. ile işbirliği yaparak. Ürün yapımı serisi ortaya çıktı:

Karıştırma ekipmanları: Dahili karıştırıcı, Dispersiyon karıştırıcı, İki silindirli değirmen, Çift Vidalı Ekstrüzyon Kaplama Makineleri, Kauçuk Kaplama Fabrikası, Kauçuk arıtıcı, Kauçuk kırıcı.

Ekstrüzyon ekipmanları: Pin-varil Soğuk Besleme Ekstrüderi, Soğuk Besleme Ekstrüderi, Sıcak Besleme Ekstrüderi, Kauçuk boyama makinesi, üçgen Kauçuk Ekstrüzyon laminasyon hattı, 0° Kırıcı Makine üretim hattı, Elektro-ısıtma Lastik Boncuk Sarma ekstrüzyon hattı, Altıgen boncuk ekstrüzyon hattı.

Takvim ekipmanı: İki rulo, üç rulo, dört rulo Kalender Makinaları, İç Astar ve Kauçuk Kaplama Kalenderleme hattı.

Kesme ekipmanı: Çelik kat kesici, Çelik Kırıcı Kesici, çelik kesici, Çoklu boyuna kesiciler, kumaş yatay kesici vb.

Lastik yapım makinesi: 2D, 3D, 1 ST Yapı makinesi, 2 ST Yapı makinesi, TBR -3D Yapı M/C, TBR-2D Yapı M/C.

Soğutma ekipmanı: Sırt, Yanak ve diğer parçalar Ekstrüzyon hattı, Sırt soğutma hattı, parti kapatma Soğutma, vb.

Vulkanizasyon ekipmanı: Döner kürleme makinesi, Plaka Vulkanizasyon makinesi, İç Tüp, Kapak Lastiği Vulkanizasyon makinesi, Flap kürleme presi, Vakumlu Kalıplama Makinesi, Enjeksiyon Makinesi, Tüp kürleme Makineleri, vb.

Diğer ekipmanlar: Lastik Hava Ayar Makinası, Astar Sarma Makinası, Kumaş laminasyon makinası.

"Müşterilerimizin ihtiyaçlarını güvenilir kaliteli iş, ileri teknoloji, optimize edilmiş tasarım çözümü ve mükemmel hizmetler ile karşılamak" politikasını kesinlikle takip ediyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

ÇALIŞMA MAKİNESİ “Komple Konveyör Çözümleri”, malzeme akış performansını artıran tescilli toplu konveyör bileşenlerinin ve aksesuarlarının lider üreticisidir.1976 yılında kurulan RUNNING MACHINE, yüksek kaliteli ürünler ve olağanüstü hizmet ile müşteriye özen gösterdiğine inanmaktadır.Bu, uzun yıllardır RUNNING MACHINE'da başarılı ve standart bir politika olmuştur ve gelecekte de devam edecektir.Daha fazla bilgi için konveyör şirketimizle iletişime geçin.

 

Konveyör firmamızın öncelikleri RUNNING MACHINE'ın Başkanı, özel şirkete liderlik edecek üçüncü nesil aile üyesidir.“Dünya Malzeme Taşıma Endüstrisine Verimli, Güvenli ve Üretken “Komple Konveyör Çözümleri” Sunmak misyonunu yerine getirerek şirketin vizyonunu geliştirmeye odaklanmıştır.

 

RUNNING MACHINE, malzeme taşıma endüstrisinin belirli hedeflerine hizmet eden üç ana bölümü ile çeşitlendirilmiş ve yenilikçi bir şirkettir.Bu yenilikçi ürün ve hizmetleri dünya çapında seçilmiş distribütörler, ortak girişimler ve temsilciler aracılığıyla pazarlıyoruz.

Qingdao Running Machine CO.,LTD Qingdao Running Machine CO.,LTD Qingdao Running Machine CO.,LTD Qingdao Running Machine CO.,LTD Qingdao Running Machine CO.,LTD
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : KOŞU

No. Çalışanları : 300~600

Yıllık satış : 1350000-2000000

Yıl kurulan : 1976

İhracat p.c : 90% - 100%